O nas

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim, tak jak Ty, jesteśmy opiekunami zwierzaków! Codziennie budzi nas mokry całus lub nieśmiałe szczekanie sugerujące pustą miskę w stojącym pod ścianą bufecie. Znajome? Wiemy, że kochasz to tak samo, jak my :).

poznaj nas i naszą markę

Co jest dla nas najważniejsze?

Bezpieczeństwo zwierzaków!

Produkty zabezpieczamy olejem lnianym, aby nawet przy pogryzieniu nie było ryzyka zatrucia. Nie ma też mowy o zwisających nitkach. Z NobleDOG Twój psiak jest bezpieczny.

Twój komfort!

Wiemy, jak może wyglądać kuchnia po zjedzonym przez psa obiedzie. Dlatego właśnie powstały bufety. Są stabilne, przez co się nie przesuwają, a karma zostaje w misce.

Zdrowie zwierząt!

U nas nie ma miejsca na konserwanty i barwniki. Gryzaki i smaczki dla psów są w 100% naturalne. Pomagają zadbać o procesy trawienne, zęby i rozwój psiaków.

Stylowy wygląd!

Akcesoria dla psów muszą pasować też do ich opiekunów. Właśnie dlatego każdy produkt jest nowoczesny i dopasowany do panujących trendów.

Zanim damy zwierzakom, sprawdzamy!

Bezpieczeństwo i funkcjonalność to nasze założenia, o których nigdy nie zapominamy. Nie ważne czy tworzymy bufety dla psów, czy zabawki dla kotów. Na początku zawsze powstaje prototyp. Oglądamy go i dajemy znajomym (psiarzom) do oceny. Jeżeli otrzymamy ocenę 6+, to dopiero przystępujemy do dalszych prac. Wybieramy ekologiczne i naturalne materiały, aby nic nie zaszkodziło zwierzakom.

Sprawdzone przez zwierzaki!

Gdy wiemy, że produkt jest w 100% bezpieczny dla zwierzaków, dajemy go do testów. To właśnie ocena psów i kotów jest dla nas najważniejsza. Robimy wszystko, aby od nich również dostać 6+. Skąd wiemy, że właśnie taką notę nam przyznają? To proste! Widzimy to w ich oczach, ale przede wszystkim w wynikach badań – nasze psiaki mają zdrowe stawy, zęby, lśniącą sierść i codziennie merdają ogonkiem. To najlepsza rekomendacja.

Pakowanie i wysyłka

Poświęciliśmy dużo czasu, aby opracować skuteczny sposób pakowania naszych produktów. Dziś mamy pewność, że zamówione akcesoria dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie, a Ty i Twój pupil będziecie cieszyć się z nich zaraz po otwarciu Waszej paczki. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 13:00 w dni robocze (poniedziałek – piątek) wysyłkę zrobimy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy, że zarówno Ty, jak i Twój zwierzak, będziecie zadowoleni!

Szybka dostawa i bezpieczne płatności we współpracy z:

Rozpocznijmy współpracę!

Zostań #petfriendly i zyskaj więcej klientów dzięki produktom NobleDOG. Mamy dla Ciebie specjalne oferty i rabaty.
Dowiedz się więcej

Zostań naszym partnerem biznesowym

Wejdź do rodziny @NobleDOG i pochwal się swoim zwierzakiem! Oznacz nas na Instagramie, a my pokażemy fotkę innym.
Zróbmy coś razem