DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ | RABAT 10% ZA ZAPIS DO NEWSLETTERA
Shop

O Nas

O nas

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości artykułów dla zwierząt. 

Nasze priorytety:

Bezpieczeństwo

Użyteczność

Wysoka jakość

Wyjątkowy design

o nas

Wspólnie tworzymy markę NobleDOG

alona

Alona

Od 6 lat opiekuję się moim kochanym Simbą. Mój świat stanął na głowie od momentu kiedy się pojawił. Dużo razem przeszliśmy. To dzięki niemu bardzo mocno zaczęłam interesować się psią behawiorystyką. W NobleDOG jestem odpowiedzialna za kontakt z psimi testerami, ich opiekunami i behawiorystami. Robię to po to, aby Twój pupil dostał to co najlepsze. 

krystian

Krystian

Jestem przedsiębiorcą z ponad 10-letnim stażem. Od 7 lat opiekuję się Roxi, która uwielbia mi dokuczać podczas pracy. W NobleDOG jestem odpowiedzialny za sferę biznesowo marketingową. Jeżeli chcesz z nami współpracować, to właśnie ze mną będziesz negocjować warunki. 

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i dbałość o szczegóły

Trzy główne założenia, którymi się kierujemy podczas prac nad naszymi produktami.

Tworzone są one ręcznie z naturalnych, ekologicznych i bezpiecznych dla zwierzaków materiałów. Wszystko tworzone przez markę NobleDOG zostało dokładnie przemyślane, zaprojektowane i co najważniejsze – przed sprzedażą przetestowane przez naszych psich testerów. 

Akcesoria NobleDOG przeznaczone są dla osób wymagających i dbających o swojego pupila. Przed każdą wysyłką dokładnie sprawdzamy, czy egzemplarz, który do Ciebie trafi, spełnia nasze standardy. Efektem takiego podejścia są opinie o produktach naszych zadowolonych klientów oraz duża ilość oznaczeń na Instagramie i Tik Toku.

Dostawa NobleDOG

Pakowanie i wysyłka

Poświęciliśmy dużo czasu, aby opracować skuteczny sposób pakowania naszych produktów.

Dziś mamy pewność, że zamówione akcesoria dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie, a Ty i Twój pupil będziecie cieszyć się z nich zaraz po otwarciu paczki. 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 12:00 w dni robocze (poniedziałek – piątek) wysyłkę zrobimy jeszcze tego samego dnia.

Gwarantujemy, że zarówno Ty, jak i Twój zwierzak, będziecie zadowoleni!

Opinie naszych klientów

Dołącz do rodziny NobleDOG

Bufet dla psa i kota to rzecz materialna. My chcemy stworzyć coś więcej, chcemy stworzyć rodzinę. Rodzinę, która kocha wszystkie zwierzęta i chce się tym dzielić. Dołącz do nas i pokaż swojego pupila światu! Wystarczy, że zrobisz zdjęcie, opublikujesz je na swoim profilu w mediach społecznościowych i użyjesz naszych specjalnych oznaczeń – @NobleDOG i #NobleDOG. W ten sposób każdy z rodziny NobleDOG będzie mógł zobaczyć Twojego puchatego przyjaciela. Sklep z akcesoriami dla psa i kota zmieni się w społeczność, która będzie dzielić się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i pomysłami.